Франківський підприємець сплатить 111 тисяч за неоформленого працівника

news-image: Франківський підприємець сплатить 111 тисяч за неоформленого працівника
Рішенням суду підтверджено правомірність дій Управління Держпраці в Івано-Франківській області щодо накладення штрафних санкцій за допуск працівника до роботи без належного оформлення трудових відносин.

У підприємця, що займається виробництвом готових текстильних виробів інспектором праці виявили неоформленого працівника, повідомляє Управління Держпраці в Івано-Франківській області. Об этом сообщает klubsmi.in.ua со ссылкой на СМИ.

За дані порушення законодавства про працю на фізичну особу-підприємця винесено постанову якою накладено штраф у розмірі 111 690 гривень.

Не погодившись з даним рішенням фізична особа — підприємець звернувся з адміністративним позовом до Івано-Франківського окружного адміністративного суду із вимогою скасувати постанову з підстав її протиправності.

За результатами розгляду адміністративної справи суд дійшов висновку, що фізичною особою-підприємцем допущено порушення вимог ч.3 ст. 24 КЗпП України, а саме здійснено допуск працівниці до роботи без належного оформлення із нею трудових відносин, а тому рішенням Івано-Франківського окружного адміністративного суду визнано правомірними дії Управління Держпраці, а позивачу відмовлено в задоволенні позовних вимог в повному обсязі.Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/frankivskyy-pidpryemec-splatyt-111-tysyach-za-neoformlenogo-pracivnyka.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя