У Львові затвердили види та перелік місць для вигулу собак

Сесія міської рада ухвалила затвердити види місць для вигулу і тренування собак у Львові. Про це сьогодні, 11 липня, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«У нас у департаменті була утворена ініціативна група, яку очолював Владислав Іванов. В цю групу, зокрема, входила керівниця ЛКП «Лев» Оксана Кошак та депутат міської ради Львова Ірина Оршак. Ініціативна група опрацьовувала питання щодо облаштування місць для вигулу собак. Значна робота у цьому напрямку проведена нашим ЛКП «Лев». Об этом сообщает dni.in.ua со ссылкой на СМИ.

Ухвалою передбачено, що до 30.08 має бути прийнята Програма, після інвентаризації, після визначення того, які кошти потрібно для облаштування цих місць, поступово ми будемо реалізовувати ці вигульні майданчики. Програмою буде зазначено, скільки на кожен рік буде передбачено коштів. Відповідно до того, як будуть виділяти кошти, будуть облаштовувати вигульні майданчики. Програма має бути підготовлена і винесена на розгляд депутатів на сесію міської ради", — розповіла Ірина Маруняк.

Нагадаємо, раніше зазначалось, що ЛКП «Лев» пропонує облаштувати у Львові 75 вигульних зон.

Також торік на сесії Львівської міської ради заслуховувалась інформація щодо дорожньої карти облаштування вигульних майданчиків та зобов’язання власників собак прибирати екскременти за своїми вихованцями. Як тоді розповідала Ірина Маруняк, місто напрацювало спеціальну програму на 5 років для врегулювання питання, вартість реалізації якої — 23 млн₴

Як зазначено у пояснювальній записці до проекту ухвали «Про затвердження видів та переліку місць (локацій) для вигулу собак у м. Львові», співініціатором проекту ухвали є директорка ЛКП «Лев» Оксана Кошак, а ініціатором і автором проекту ухвали — депутат Львівської міської ради Ірина Оршак.

Відтак, на сесії міської ради ухвалили:

— затвердити види місць для вигулу і тренування собак у м. Львові:

прогулянкові маршрути (дозволяються прогулянки з собакою на повідку)
вигульні майданчики (дозволяється вільний вигул собак без повідка)
тренувально-вигульні майданчики (дозволяється вільний вигул собак без повідка)
— затвердити перелік місць (локацій) прогулянкових маршрутів, вигульних і тренувально-вигульних майданчиків для собак на території м. Львова згідно з додатком.

Департамент містобудування спільно з департаментом житлового господарства та інфраструктури мають розробити схеми розміщення прогулянкових маршрутів, вигульних і тренувально-вигульних майданчиків для собак на території м. Львова до 30.08.2019 року.

Також департамент житлового господарства та інфраструктури спільно з ЛКП «Лев» мають напрацювати та затвердити програму створення інфраструктури для належного вигулу собак у м. Львові на 2019−2023 роки, а також спільно з департаментом містобудування напрацювати інформаційну кампанію для популяризації прогулянкових маршрутів, вигульних і тренувально-вигульних майданчиків для собак у м. Львові, дотримання правил благоустрою міста.

Подаємо перелік місць (локацій) прогулянкових маршрутів, вигульних і тренувально-вигульних майданчиків для собак на території м. Львова:


Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/u_lvovi_zatverdyly_vydy_ta_perelik_mists_dlya_vygulu_sobak_321009.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя