Створюється перший за роки незалежності культурний центр

На вулиці Толстого, 10 у Первомайську найближчим часом почне діяти культурний центр імені Миколи Вінграновського. Об этом сообщает dneprcity.in.ua со ссылкой на СМИ.


Робота над його створенням йде вже понад три роки. Ініціатор проекту, народний депутат України Аркадій Корнацький надав приміщення і фінансує всі роботи. Він також залучив до співпраці десятки місцевих і київських знавців творчості Вінграновського, його колег і друзів.


Художнім керівником проекту є лауреат Шевченківської премії, народний художник України Анатолій Гайдамака.


Наразі фасад приміщення на етапі реконструкціїТут буде музей, бібліотека, кінолекторій, картинна галерея, творчий та дискусійний клуби, кафе, коворкінг. Бібліотечний фонд буде складатися переважно з творів Вінграновського, але будуть книги й інших талантів з Первомайщини, у тому числі наших сучасників.


Значна частина роботи цього Центру буде орієнтована на ознайомлення школярів Первомайська і району з творчістю нашого видатного земляка.


Надворі перед Центром буде облаштовано ландшафт, висаджено траву, квіти, вічнозелені декоративні рослини, “убите” асфальтове покриття буде замінено сучасними ФЕМами – фігурними елементами мощення.


Мешканці міста зможуть тут не тільки духовно збагачуватися, але й гарно відпочивати.


Джерело статті: “http://www.nikpravda.com.ua/створюється-перший-за-роки-незалежно/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя